Difference between revisions of "Editors"
From 3dfxBIOS
m |
m |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|Download | |Download | ||
| − | |[[File:zip.png|50px|link=File:V3_ROM_CLOCKER_1.1B1. | + | |[[File:zip.png|50px|link=File:V3_ROM_CLOCKER_1.1B1.zip]] |
|} | |} | ||
Revision as of 00:11, 14 June 2015
tdfx BIOS Editor
| Attribute | Value |
|---|---|
| Version | 1.62 |
| Date | 2004 |
| Notes | |
| Download |
3Dfx BIOS Editor
| Attribute | Value |
|---|---|
| Version | 1.0 |
| Date | 1998 |
| Notes | |
| Download |
V3 ROM Clocker (Mac OS)
| Attribute | Value |
|---|---|
| Version | 1.1 Beta 1 |
| Date | |
| Notes | |
| Download |