Difference between revisions of "Specter"
From 3dfxBIOS
m |
m |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| − | |Special | + | |Special Notes |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 18:49, 8 June 2015
Specter 1000
AGP
DDR-SGRAM
0.30c
| Attribute | Value |
|---|---|
| Date | 12/07/2000 |
| Clock | unknown |
| Special Notes | |
| Download |
Specter 2000
No BIOS available
Specter 3000
No BIOS available
Specter 4000
No BIOS available